7.7.09

Žrací orgie začínají!

Nápad založit si blog jsem měl již delší dobu, počáteční blogovací boom je už ten tam, tedy ideální čas vyrazit s křížkem po funuse a začít něco kvalitního psát. Potýkal jsem se s myšlenkou o čem bych psal. Technických blogů je alespoň milión a jistě hodnotnějších než byste se dočkali odemne. Od filmu mám ČSFD, od hudby zas Last.fm, od pubertálních výlevů fejsbůk a o zbylých věcech si raději popovídám s přáteli u piva, než o tom vypisovat na internet, což neznamená, že sem občas nějakou blbinu nenapíšu :)

Protože moc rád jím a i vařím, zrodil se gastro-blog! Budu zde nepravidelně psát v jazyce HTML a to především recenze restaurací, které navštívím, svoje i cizí recepty co jsem zkoušel a občas nějakou veselou i vážnou historku z pouličních toulek městem uprostřed Evropy. Časem se dočkáte jistě i speciálnějších projektů ale na to je ještě času dost.

Abych nezapomněl, takovou poslední kapkou, která chyběla k mojí blogmánii byl můj kamarád G3ron1mo, který si obdobný blog založil před nedávnem a tento víkend jsem ho hostil ve svém kolejním příbytku a provedl ho krásami naší Brněnské metropole o čem bude řeč hned v dalším příspěvku.

Žádné komentáře:

Okomentovat